10 shtepi nisen sot ne komunen e Vushtrrise

HomeLajme

10 shtepi nisen sot ne komunen e Vushtrrise

10 shtepi nisen sot ne komunen e Vushtrrise😊 Pamje prekese e histori te dhimbeshme😢 Pleq te lodhur, prinder te semure e varferi

“A e dini ku e keni hallin”, Hoti përplaset me deputetet e VV-së dhe PDK-së për situatën në polici
Mbyllet historia e dy te moshuarve me shtepi te re ne Tirane
Hoti nuk e mohon se u përqafua me Vuçiqin në Shtëpinë e Bardhë

10 shtepi nisen sot ne komunen e Vushtrrise😊

Pamje prekese e histori te dhimbeshme😢

Pleq te lodhur, prinder te semure e varferi e skajshme!

Me komunen e Vushtrrise kemi memorandum bashkepunimi per ndertimin e 20 shtepive per familjet nevojtare ku per secilen shtepi komuna partecipon me 5 mije euro ndersa pjesen tjeter donatoret permes shoqates sone

Bashke me ne ishte edhe kryetari i komunes se Vushtrrise z. Xhafer Tahiri

Bamires Zoti kurre mos ju humbte
Lajmipress