1 2 3 200 10 / 1995 POSTS
“Fshati i borës” në Kosovë, për ata që e duan natyrën dhe ajrin e pastër

“Fshati i borës” në Kosovë, për ata që e duan natyrën dhe ajrin e pastër

Kur përmendet Vushtrria nuk është se na shkon mendja në fshatrat përreth dhe bukuritë e tyre. Po, vetëm 13 kilometra larg qytetit, në një lartësi mbid [...]
Lajm i madh! Shpetuam nje Jete!

Lajm i madh! Shpetuam nje Jete!

Lajm i madh! Shpetuam nje Jete! ❤️ Nensi sapo ka dale nga operacioni dhe cdo gje sipas mjekeve ka shkuar shume mire. Beni lutje qe te s [...]
“Se vdiq edhe zemra jem pa ty”, fjalët prekëse të babait të 15 vjeçarit që humbi jetën sot në Prizren

“Se vdiq edhe zemra jem pa ty”, fjalët prekëse të babait të 15 vjeçarit që humbi jetën sot në Prizren

“Se vdiq edhe zemra jem pa ty”, fjalët prekëse të babait të 15 vjeçarit që humbi jetën sot në Prizren IndeksOnline E Hënë, 18 Janar 2021 22:05 So [...]
Të shoqin ia mori kanceri, shtëpia po i ‘merr’ frymën! Historia e trishtë e 29 vjeçares?!

Të shoqin ia mori kanceri, shtëpia po i ‘merr’ frymën! Historia e trishtë e 29 vjeçares?!

Në një shtëpi me qira në kombinat të Tiranës, një 29 vjeçare shtyn e vetme të gjitha vështirësitë e jetës. I shoqi i ka ndërruar jetë prej kancerit, t [...]
Ky djalë ka nevojë për ndihmë urgjente! Elvis Naçi poston mesazhin përlotës të nënës

Ky djalë ka nevojë për ndihmë urgjente! Elvis Naçi poston mesazhin përlotës të nënës

Jeta e një 17 vjeçari është në rrezik. Nensi Lleshi, nga fshati Shirgjan i Elbasanit, po udhëtonte në makinë me disa shokë të tij, kur makina ka bërë [...]
Urgjent apel nga Elvis Naçi?!

Urgjent apel nga Elvis Naçi?!

Shkova per ta takuar dhe per te kaluar disa çaste me Nensin. Vertete nje situate e rende e behet fjale per jeten e djaloshi 17 vjecar 😢Gofundm [...]
Këta janë 4 familjarët nga Kosova që vdiqën në aksident (FOTO)..

Këta janë 4 familjarët nga Kosova që vdiqën në aksident (FOTO)..

Gjatë kësaj jave në “Rrugën e Kombit” në aksin rrugor “Milot-Morinë”, ndodhi një aksident me fatalitet, ku mbetën të vdekur 4 persona. Katër person [...]
Spitali Continental merr përsipër operacionin e vështirë të Nexhmies?!

Spitali Continental merr përsipër operacionin e vështirë të Nexhmies?!

Spitali Continental merr përsipër operacionin e vështirë të Nexhmies. Jeta e saj ishte në rrezik, kërkohej ndërhyrje urgjente! Fal Zotit ndodhi kjo mr [...]
Zgjohen nga koma Fidan Gashi dhe Enver Xhikoli, të cilë gjenden në Austri

Zgjohen nga koma Fidan Gashi dhe Enver Xhikoli, të cilë gjenden në Austri

Dy të lënduarit në ngjarjen që ndodhi në pak ditë më parë në Ferizaj, Enver Xhikoli dhe Fidan Gashi janë zgjuar nga koma, shkruan IndeksOnline. Kës [...]
Një sqarim për coca colën pasi thuhet se është haram dhe emri saj kundërshton fenë Islame?

Një sqarim për coca colën pasi thuhet se është haram dhe emri saj kundërshton fenë Islame?

Një sqarim për coca colën pasi thuhet se është haram dhe emri saj kundërshton fenë Islame? [...]
1 2 3 200 10 / 1995 POSTS