Author: admin

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for http://sneeit.com

1 2 3 69 10 / 686 POSTS
Asnjë prej haxhilerëve nuk është infektuar me COVID-19 gjatë haxhit, OBSh-ja përgëzon autoritetet

Asnjë prej haxhilerëve nuk është infektuar me COVID-19 gjatë haxhit, OBSh-ja përgëzon autoritetet

Ministria e Shëndetësisë e Arabisë Saudite ka deklaruar se asnjë pelegrin që ka marrë pjesë në haxhillëkun e këtij viti nuk është infektuar me koronav [...]
Austria rihap kufijtë ajrorë me shtetet e Ballkanit, përfshirë edhe Kosovën dhe Shqipërinë

Austria rihap kufijtë ajrorë me shtetet e Ballkanit, përfshirë edhe Kosovën dhe Shqipërinë

Aeroplanët nga 18 shtete që e kishin ndaluar përkohësisht aterrimin në aeroportin e Vjenës, lejohen të aterrojnë përsëri. Por, të gjithë udhëtarët që [...]
Shi dhe erëra të forta në Ferizaj, rrëzon drunj dhe shtylla elektrike (Foto)

Shi dhe erëra të forta në Ferizaj, rrëzon drunj dhe shtylla elektrike (Foto)

Në orët e pasdites Ferizaj u përfshi nga një mot i lig i përcjell me rrebesh shiu dhe erëra të forta. Për pasojë nga erërat e forta u rrëzuan drunj në [...]
Thaçi pas protestës për Xhaminë e Madhe: Nuk duhet të shërbejë për nxitjen e urrejtjes ndërfetare dhe ndëretnike

Thaçi pas protestës për Xhaminë e Madhe: Nuk duhet të shërbejë për nxitjen e urrejtjes ndërfetare dhe ndëretnike

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka reaguar pas protestës së sotme në Prishtinë ku u kundërshtua ndërtimi i Xhamisë së Madhe. Thaçi ka thënë se n [...]
Mustafa: Rreth 95% jemi myslimanë, pse duhet të na pengojë një Xhami e madhe!

Mustafa: Rreth 95% jemi myslimanë, pse duhet të na pengojë një Xhami e madhe!

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), ka komentuar protesten e mbajtur sot për ndërtimin e Xhamisë së re në Prishtinë. Sipas tij, protes [...]
Ish ushtari i UÇK-së vesh uniformën e del për të mbrojtur ndërtimin e xhamisë në Prishtinë

Ish ushtari i UÇK-së vesh uniformën e del për të mbrojtur ndërtimin e xhamisë në Prishtinë

Ish ushtari i UÇK-së vesh uniformën e del për të mbrojtur ndërtimin e xhamisë në Prishtinë Eshte nisur protesta në Prishtinë e thirrur kundër ndërt [...]
Dështon protesta për Xhaminë në Prishtinë, Binak Gashin nuk e mbështet as rrethi i ngushtë!

Dështon protesta për Xhaminë në Prishtinë, Binak Gashin nuk e mbështet as rrethi i ngushtë!

Sot në ora 11:00 ishte thirrur një protestë kundër ndërtimit të Xhamisë së Madhe në Prishtinë. Protesta ishte paralajmëruar në Facebook nga Binak G [...]
Edhe sot numri i të shëruarve nga Covid-19 tejkalon atë të infektuarve  157 të shëruar dhe 118 raste të reja me Covid-19

Edhe sot numri i të shëruarve nga Covid-19 tejkalon atë të infektuarve 157 të shëruar dhe 118 raste të reja me Covid-19

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se sot janë regjistruar edhe 118 raste të reja me Covid-19 në Kosovë. Sipas këtij [...]
Vdes nga koronavirusi nëna e mjekut të njohur të Drenicës, ish-kandidati për deputet të PDK-së

Vdes nga koronavirusi nëna e mjekut të njohur të Drenicës, ish-kandidati për deputet të PDK-së

Mëngjesi i ditës së sotme nisi me një lajm të kombshëm për familjen Halilaj nga Tërdevci i Drenasit Mësohet se nëna e mjekut të njohur Gani Halilaj [...]
Doktori kosovar publikon pamjet se si koronavirusi i ka dëmtuar mushkëritë 30 vjeçarit

Doktori kosovar publikon pamjet se si koronavirusi i ka dëmtuar mushkëritë 30 vjeçarit

Doktori Besim Bytyqi i cili punon në spitalin e Covid’it në Ferizaj, ka publikuar në rentgen të mushkërive duke treguar se si koronavirusi i dëmton at [...]
1 2 3 69 10 / 686 POSTS