Author: admin

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for http://sneeit.com

1 115 116 1171169 / 1169 POSTS
Mëllaga dhe dobitë e saj…

Mëllaga dhe dobitë e saj…

Mëllaga (latinisht vjen nga familja Malva sylvestris)… Mëllaga, është një bimë, gjethet dhe kërcelli i freskët i secilës, bëhen sallatë si dhe nga gje [...]
Çaji, ilaçi kryesor kundër ftohjes

Çaji, ilaçi kryesor kundër ftohjes

Pranvera ka shtrirë këmbët edhe dielli në këto ditë të bën të mendosh se moti i ftohtë u largua, por njerëzit që kolliten, teshtijnë dhe që nuk duken [...]
Grip, ftohje apo Coronavirus? Ku qëndron ndryshimi

Grip, ftohje apo Coronavirus? Ku qëndron ndryshimi

Në pamje të parë, simptomat e koronavirusit, të njohur ndryshe si Covid-19, janë të ngjashme me ato të gripit dhe ftohjes Simptomat më të zakonshme [...]

Nënë Rukija 84-vjeçe mund CoVid-19, momenti prekës kur lë spitalin Infektiv

Nënë Rukija plot 84 vjeç është pacientja tjetër që mund koronavirusin në Shqipëri. Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manas [...]
Një 66-vjeçare nga Malisheva, viktima e radhës nga koronavirusi

Një 66-vjeçare nga Malisheva, viktima e radhës nga koronavirusi

Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se sot  në Klinikën Infektive të QKUK-së ka përfunduar me vdekje pacentja 66 vjeçe, nga Malisheva,  e cila ka qe [...]

Erdogan: Turqia është një prej vendeve më të përgatitura në luftën ndaj Covid-19

Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan, është shprehur se “Turqia në pandeminë COVID-19 është një prej vendeve më të përgatitura falë ndryshimeve d [...]
Këshilltari i presidentit Thaçi: Premtimi i dhënë nga Erdogani, u realizua shumë shpejt

Këshilltari i presidentit Thaçi: Premtimi i dhënë nga Erdogani, u realizua shumë shpejt

Këshilltari i presidentit, Hashim Thaçi, Ardian Arifaj ka falënderuar shtetin turk për ndihmën e dhënë sot për Kosovën, në luftimin  e COVID-19. Ar [...]

Vitia falënderon Turqinë: Miqtë e mirë shihen në ditë të vështirë

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia ka qëndruar sot në Aeroportin e Prishtinës ‘Adem Jashari’ ku ka arritur një kontingjent ndihmash nga shteti turk [...]

Veliu hedh akuza të rënda nda Osmanit, e quan përkthyese të Thaçit

Nënkryetari i LDK-së, Agim Veliu ka hedhur akuza të rënda ndaj Vjosa Osmanit, të cilën e quan “përkthyese të Thaçit”. Përmes një statusi të gjatë n [...]
1 115 116 1171169 / 1169 POSTS