Author: admin

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for http://sneeit.com

1 78 79 80 81 82 85 800 / 846 POSTS
Jashari e akuzon Lushtakun se po e shfrytëzon situatën emergjente për poenë politikë

Jashari e akuzon Lushtakun se po e shfrytëzon situatën emergjente për poenë politikë

Partia Demokratike e Kosovës ka filluar të shpërndajë pako ushqimore për familjet skamnore. Sot u pa edhe kryetari i PDK-së në Skenderaj, Sami Lushtak [...]
Edhe Ferizaj futet në karantinë

Edhe Ferizaj futet në karantinë

Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu ka pranuar sot vendimin e Ministrisë së Shëndetësisë, përmes së cilës Komuna e Ferizajt shpallet zonë karant [...]
70 kosovarë nga Kroacia vijnë sot në Kosovë, vendosen në karantinë tek Qendra e Studentëve

70 kosovarë nga Kroacia vijnë sot në Kosovë, vendosen në karantinë tek Qendra e Studentëve

Rreth 70 kosovarë që vijnë nga Kroacia do të vendosen sot në karantinë në Qendrën e Studentëve. Këtë për lajmi.net e ka konfirmuar edhe Fatmir Sfis [...]
Mos jemi ne enderr? Marrin fund vuajtet e femijeve nga Maliqi! Behen me banese te re!Reagimi i tyre!

Mos jemi ne enderr? Marrin fund vuajtet e femijeve nga Maliqi! Behen me banese te re!Reagimi i tyre!

Mos jemi ne enderr? Marrin fund vuajtet e femijeve nga Maliqi! Behen me banese te re!Reagimi i tyre!   https://www.youtube.com/watch?v=r9z9m4 [...]
Sa zgjat sëmundja e shkaktuar nga coronavirusi, nga inkubacioni deri te shërimi i plotë

Sa zgjat sëmundja e shkaktuar nga coronavirusi, nga inkubacioni deri te shërimi i plotë

Përgjigjen e kësaj pyetjeje e transmeton Sun Ende po mbizotëron konfuzioni rreth asaj se sa shpejt zhvillohen simptomat nga momenti i infeksionit. [...]
‘Kina duhet të paguajë për dëmet nga COVID-19’

‘Kina duhet të paguajë për dëmet nga COVID-19’

Kostot dhe dëmet nga pandemia po grumbullohen. Mijëra amerikanë u futën në karantinë, 16.8 milionë humbën punën e tyre, dhe afro 17,000 vdiqën. Kon [...]

Gjermanët tregojnë si hyri COVID-19 në shtetin e tyre dhe si u përhap përmes kripës

Shpërthimit epidemik që ndodhi në fund të janarit, epidemiologët gjermanë i kanë kushtuar vëmendje të madhe. Dhe kjo jo vetëm përmes pyetësorëve st [...]
Në Mbretërinë e Bashkuar në një ditë të vetme vdesin 953 njerëz nga COVID-19

Në Mbretërinë e Bashkuar në një ditë të vetme vdesin 953 njerëz nga COVID-19

Në Mbretërinë e Bashkuar në një ditë të vetme kanë vdekur 953 njerëz. 866 persona kanë vdekur në Angli në 24 orët e fundit, 48 në Skoci, 29 në Uell [...]

Mashtrimi i Kinës për botën ishte më i keq, dëshmitë tregojnë se COVID-19 kishte ekzistuar që para dhjetorit dhe regjimi e fshehu atë

Një hetim zbuloi se sistemi shëndetësor i Wuhan ishte tashmë në prag të shembjes disa muaj para se të njihej lloji i ri Sars-Co-2. Fshehja nga regj [...]
Goditet për vdekje një motoçiklist në Gjilan

Goditet për vdekje një motoçiklist në Gjilan

Prokuroria Themelore në Gjilan, ju njofton se sot, më 10 prill 2020, rreth orës 12:10 minuta, në Gjilan, ka ndodhur një aksident me fatalitet, në të c [...]
1 78 79 80 81 82 85 800 / 846 POSTS