Bashkëshortja e Adem Mikullovcit tregon se kur do bëhet varrimi i aktorit të ndjerë

HomeLajme

Bashkëshortja e Adem Mikullovcit tregon se kur do bëhet varrimi i aktorit të ndjerë

Lumnije Mikullovci, bashëshortja, ka treguar se kur do bëhet varrimi i aktorit të ndjerë Adem Mikullovcit. Ajo përmes një postimi në Facebook, tha

Tërmet në Shqipëri me magnitudë 4.9 të shkallës rihter?!
717 viktima në 24 orët e fundit në Britani, dita e tretë që numri është në rënie
Shërohet pacientja nga Podujeva, Dumnica dhe Llausha dalin nga karantina

Lumnije Mikullovci, bashëshortja, ka treguar se kur do bëhet varrimi i aktorit të ndjerë Adem Mikullovcit. Ajo përmes një postimi në Facebook, tha

Lumnije Mikullovci, bashëshortja, ka treguar se kur do bëhet varrimi i aktorit të ndjerë Adem Mikullovcit.

Ajo përmes një postimi në Facebook, tha se varrimi do bëhet në varrezat e qytetit në Dragodan/Arbëri me Ikindi në ora 16:00.

Ndërsa tha se pranë Teatrit Kombëtar në Prishtinë, është vendosur fotografia ku mund të bëhen homazhet.

Ky është postimi i plotë:
‘’ Të nderuar,

Varrimi i të dashurit tonë Adem Mikullovci do të bëhet në varrezat e qytetit në Dragodan/Arbëri me Ikindi në ora 16:00.

Pranë Teatrit Kombëtar në Prishtinë është vendosur fotografia ku mund të bëhen Homazhe nga ora 10:00!‘’