Category: Lajme

1 2 3 4 5 84 30 / 836 POSTS
Një e moshuar serbe vdes në Prishtinë, Bashkësia Islame i organizon ceremoninë e varrimit

Një e moshuar serbe vdes në Prishtinë, Bashkësia Islame i organizon ceremoninë e varrimit

Një qytetare e Prishtinës e nacionalitetit serb ka vdekur sot. Ajo ishte duke jetuar më Shtëpinë e Pleqve dhe nuk kishte askënd për t’i kryer ceremoni [...]
Gjermania hyn në mbyllje totale nga e mërkura si pasojë e COVID-19

Gjermania hyn në mbyllje totale nga e mërkura si pasojë e COVID-19

Kancelarja gjermane Angela Merkel, ka bërë të ditur se Gjermania do të mbyllet nga e mërkura për shkak të numrit të madh të rasteve me COVID-19 që jan [...]
Jetimat e Ballkanit” e bëjnë realitet projektin më të madh infrastrukturor në Kosovë

Jetimat e Ballkanit” e bëjnë realitet projektin më të madh infrastrukturor në Kosovë

Përurohet “Shtëpia e të Moshuarve” në Gjinoc të SuharekësNë Gjinoc të Suharekës, është bërë përurimi i “Shtëpisë së të Moshuarve”, e cila është ndërtu [...]
Çfare ndodhi pas 2 ditesh me dy vajzat nga Kavaja pasi dolen ne emisionin Shqiptaret per Shqiptaret?

Çfare ndodhi pas 2 ditesh me dy vajzat nga Kavaja pasi dolen ne emisionin Shqiptaret per Shqiptaret?

Çfare ndodhi pas 2 ditesh me dy vajzat nga Kavaja pasi dolen ne emisionin Shqiptaret per Shqiptaret? https://youtu.be/sPLxLqpaWOQ Çfare ndod [...]
Reagojne komshinjte e familjes nga Kavaja qe jetonte ne mjerim! Thone disa te verteta mos i humbisni

Reagojne komshinjte e familjes nga Kavaja qe jetonte ne mjerim! Thone disa te verteta mos i humbisni

Reagojne komshinjte e familjes nga Kavaja qe jetonte ne mjerim! Thone disa te verteta mos i humbisni https://youtu.be/KNCK5MmS9Vg Reagojne komshin [...]
Jetonin mes insekteve dhe te paimagjinueshmes! Shqiptaret bejne me banese te re familjen nga Kavaja

Jetonin mes insekteve dhe te paimagjinueshmes! Shqiptaret bejne me banese te re familjen nga Kavaja

Jetonin mes insekteve dhe te paimagjinueshmes! Shqiptaret bejne me banese te re familjen nga Kavaja https://youtu.be/SbHpjF3Wg1k Jetonin mes i [...]
Sot u bë realitet ëndrra e cila më ka lën shumë vite pa gjumë!

Sot u bë realitet ëndrra e cila më ka lën shumë vite pa gjumë!

Sot u bë realitet ëndrra e cila më ka lën shumë vite pa gjumë! Të nderuar vëllezër e motra. Të nderuar bamirës. Sot përuruam "Shtëpinë e të Mo [...]
Restorani në Kamenicë që dy muaj dhuron ushqim falas për punëtorët shëndetësorë (VIDEO)

Restorani në Kamenicë që dy muaj dhuron ushqim falas për punëtorët shëndetësorë (VIDEO)

Ka më shumë se dy muaj që kur restoranti “Prive” në Kamenicë dhuron ushqim falas për punëtorët shëndetësorë atje. Pronari Fitim Gagica i dërgon vet [...]
Ekskluzive: Nga sonte Shqiptarët për Shqiptarët me Elvis Naçin në RTV Dukagjini

Ekskluzive: Nga sonte Shqiptarët për Shqiptarët me Elvis Naçin në RTV Dukagjini

Nga sonte emisioni i njohur Shqiptarët për Shqiptarët në krye me Elvis Naçin do transmetohet edhe në televizionin e njohur RTV Dukagjini. Ky i fund [...]
Labinot Tahiri i del në mbrojtje Elvis Naçit: Po akuzoni një njeri të BEKUAR, i cili kryen punë më shpejtë se sa QEVERITË që i kishit dhe i keni??

Labinot Tahiri i del në mbrojtje Elvis Naçit: Po akuzoni një njeri të BEKUAR, i cili kryen punë më shpejtë se sa QEVERITË që i kishit dhe i keni??

Këngëtari dhe humanisti i njohur Labinot Tahiri ka reaguar pas lajmeve të fundit rreth Hoxhës dhe Humanistit Elvis Naci. Ai i ka reagur ashpër krit [...]
1 2 3 4 5 84 30 / 836 POSTS