Egzon Sadikaj nga fshati Sopi komuna e Suharekes ka nevoje per ndihmen e te gjitheve

HomeLajme

Egzon Sadikaj nga fshati Sopi komuna e Suharekes ka nevoje per ndihmen e te gjitheve

Ne ndihmuam, ndihmo edhe ti! Egzon Sadikaj nga fshati Sopi komuna e Suharekes ka nevoje per ndihmen e te gjitheve Egzoni eshte diagnostifikuar m

Londra përfshihet nga protestat kundër koronavirusit
Serbi, rritet në 2.867 numri i rasteve me COVID-19
Mustafa Bajrami i shkruan letër Hoxhë Elvis Naçit!

Ne ndihmuam, ndihmo edhe ti!

Egzon Sadikaj nga fshati Sopi komuna e Suharekes ka nevoje per ndihmen e te gjitheve

Egzoni eshte diagnostifikuar me KANCER dhe sherimi i tij kerkon tratim jashte Kosoves

Shoqata Jetimat e Ballkanit permes donatoreve e ndihmoj me 2 mije euro dhe apelon te te gjithe njerzit e vullnetit te mire ti dalin ne ndihme

O Zot sheroje Egzonin dhe çdo te semure😢

#Shperndaje