Ekskluzive: Nga sonte Shqiptarët për Shqiptarët me Elvis Naçin në RTV Dukagjini

HomeLajme

Ekskluzive: Nga sonte Shqiptarët për Shqiptarët me Elvis Naçin në RTV Dukagjini

Nga sonte emisioni i njohur Shqiptarët për Shqiptarët në krye me Elvis Naçin do transmetohet edhe në televizionin e njohur RTV Dukagjini. Ky i fund

Policia ndalon 64 persona për mosveprim sipas dispozitave shëndetësore
MREKULLI: Sekonda pas lindjes, foshnja nuk i hiqet së ëmës nga përqafimi (FOTO)
63 pacientë me COVID-19 në Infektivë, kjo është gjendja e tyre

Nga sonte emisioni i njohur Shqiptarët për Shqiptarët në krye me Elvis Naçin do transmetohet edhe në televizionin e njohur RTV Dukagjini.

Ky i fundit ka fituar të drejtat për transmetim të emisionit, ku sonte duke filluar nga ora 21:00 emisionin mund ta ndiqni drejtpërdrejt në RTV Dukagjini dhe përmes facebook në faqen zyrtare të Elvis Naçit dhe RTV Dukagjini, shkruan Korrekt Press.

RTV Dukagjini do të sjell tek ndjekësit e saj rastet e ndryshme që do të ndihmohen si nga Shqipëria po ashtu edhe nga Kosova.

Emisioni do të udhëhiqet nga Elvis Naci dhe Sidrit Bejleri ku do të përfshij emocionet e mëdha që Shqiptarët dhurojnë për njëri tjetrin.

Sonte me fillim në ora 21:00, Shqiptarët për Shqiptarët në News24 dhe RTV Dukagjini. /Lajmipress