Hoxhë Halil Kastrati emocionon me këtë postim për nënën e tij

HomeLajme

Hoxhë Halil Kastrati emocionon me këtë postim për nënën e tij

Shume jam permallu, Sot 8 vite pa ty nene O Zot meshiroje nenen time dhe falja xhennetin! Kështu ka shkruar Hoxha dhe Humanisti i madh në Profilin e tij në Facebook:

Arrin Grenell me delegacion në Kosovë, pritet nga kryeministri Hoti
Rregullorja e re për udhëtarët që hynë në Austri, shkakton kaos të madh
Reagim i ashpër nga Lëvizja Vetëvendosje për kandidatët për President: Këta ia hanë kokën njëri tjetrit për së gjalli

Shume jam permallu, Sot 8 vite pa ty nene
O Zot meshiroje nenen time dhe falja xhennetin!

Kështu ka shkruar Hoxha dhe Humanisti i madh në Profilin e tij në Facebook:

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0