Ja kush është polici që vrau aksidentalisht vajzën e tij dhe më pas edhe vetën

HomeLajme

Ja kush është polici që vrau aksidentalisht vajzën e tij dhe më pas edhe vetën

IndeksOnline ka mësuar se personi që është në këtë foto është Salih Mazreku, pjesëtar i Policisë së Kosovës, i cili dyshohet se aksidentalisht ka vrarë të bijën e tij dhe më pas ka qëlluar edhe vetën e tij. Mazreku ka qenë duke shërbyer në Policinë Kufitare.

Jetimat e Ballkanit” e bëjnë realitet projektin më të madh infrastrukturor në Kosovë
EKSKLUZIVE: Këta janë 6 anëtarët e Këshillit të Përgjithshëm që votuan kundër kaolicionit me AAK dhe Nisma (EMRAT)
Kosova e kthen karantinën, 7 deri në 14 ditë

IndeksOnline ka mësuar se personi që është në këtë foto është Salih Mazreku, pjesëtar i Policisë së Kosovës, i cili dyshohet se aksidentalisht ka vrarë të bijën e tij dhe më pas ka qëlluar edhe vetën e tij.

Mazreku ka qenë duke shërbyer në Policinë Kufitare.