JU LUTEM NA DUHET NDIMA E DIKUJT URGJENT!

HomeLajme

JU LUTEM NA DUHET NDIMA E DIKUJT URGJENT!

JU LUTEM NA DUHET NDIMA E DIKUJT URGJENT! Nje familje ne Fush Kosove te rruga 28 Nentori dhe 17 Shkurti, sot eshte debuar nga banesa! Jane 5 femij

LDK, Kurtit: Propozoje emrin, ose presidenti të veprojë në bazë të Kushtetutës
Voglushja 6 vjeçare duhet të vazhdojë trajtimin?!
Vdes një person nga Shtimja në Zvicër, ishte i prekur me Covid-19

JU LUTEM NA DUHET NDIMA E DIKUJT URGJENT!

Nje familje ne Fush Kosove te rruga 28 Nentori dhe 17 Shkurti, sot eshte debuar nga banesa! Jane 5 femije nje grua dhe nje burr, kush ka mundesi te i ndihmoje ne kete muaj te shenjt te Ramazanit

Ju lutem qe ta shperndajeni sa me shum ndoshta bahesh sebep ti e del dikush i ndihmon kesaj familjes 😥

Tel: 044421507📱

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0