Lajm fantastik/ Edoni që u lëndua rëndë në Ferizaj është zgjuar dhe larguar nga intubimi në Turqi.

HomeLajme

Lajm fantastik/ Edoni që u lëndua rëndë në Ferizaj është zgjuar dhe larguar nga intubimi në Turqi.

Edon Bekteshi dhe pronari i restorantit “Steak House” janë dy personat e parë që janë dërguar për tretman në Turqi pasi u lënduan rëndë nga shpërthimi

Hoxha nga Kumanova lutjet e hutbes së Bajramit ja kushton familjes së Adem Jasharit (VIDEO)
Elvis Naçi e mban fjalën, e bën me shtëpi, 14-vjeçarin që kishte humbur të dy prindërit
Suedi, pushohet nga puna drejtori i cili refuzoi të zbatojë ndalesën e shamisë

Edon Bekteshi dhe pronari i restorantit “Steak House” janë dy personat e parë që janë dërguar për tretman në Turqi pasi u lënduan rëndë nga shpërthimi i bombolës në Ferizaj.

Afërdita Hoxha përmes një postimi në Facebook ka dhënë lajme të mira ku ka njoftuar se Edoni është zgjuar dhe është larguar nga intubimi.

Ai ka takuar gruan e tij dhe ka biseduar, ku njëkohësisht ka kuptuar që gjendet në Stamboll. Ndërsa gjendja e Gencit vazhdon të jetë e njëjtë.

Ajo po ashtu kërkoi nga Ministria që t’i jep kontakte për t’u informuar për Fidanin dhe Enverin të cilët gjenden në Austri.