Lajm i madh! Shpetuam nje Jete!

HomeLajme

Lajm i madh! Shpetuam nje Jete!

Lajm i madh! Shpetuam nje Jete! ❤️ Nensi sapo ka dale nga operacioni dhe cdo gje sipas mjekeve ka shkuar shume mire. Beni lutje qe te sherohet sa me shpejt edhe Nensi t’i rikthehet shkolles. Faleminderit Zotit, bamiresve, lutesve, atyre qe e shperndane postimin. Jeni te mrekullueshem. Zoti ju bekofte! Lajmipress

Kthehet për të jetuar në Kosovës pas 30 vjetëve që jetoi në Gjermani
“Bab gjaku yt u bëft dritë për brezat që po vin, e i mallkoft mbeturinat Serbo sllave si soji i ketij Shkelzenit”
Një vit nga tërmeti në Shqipëri ku mbetën të vdekur 51 persona

Lajm i madh! Shpetuam nje Jete! ❤️
Nensi sapo ka dale nga operacioni dhe cdo gje sipas mjekeve ka shkuar shume mire. Beni lutje qe te sherohet sa me shpejt edhe Nensi t’i rikthehet shkolles. Faleminderit Zotit, bamiresve, lutesve, atyre qe e shperndane postimin. Jeni te mrekullueshem. Zoti ju bekofte!
Lajmipress