HomeLajme

Madheshtore! Lahen borxhet 10 mije euro te 3 femijeve jetime, ju dhurohet dhe banesa e re

Madheshtore! Lahen borxhet 10 mije euro te 3 femijeve jetime, ju dhurohet dhe banesa e re! Allahu I Shpërblëftë Njerëzit e mirë Ishallah Allahu të

Bashkëshortja e Adem Mikullovcit tregon se kur do bëhet varrimi i aktorit të ndjerë
Turqia nuk ndalet, shpërndan 370 pako ushqimore për familjet në nevojë
Mbi 24 mijë qytetarë të dënuar për masat anti-Covid: Ku po shkojnë paratë e gjobave?

Madheshtore! Lahen borxhet 10 mije euro te 3 femijeve jetime, ju dhurohet dhe banesa e re!

Allahu I Shpërblëftë Njerëzit e mirë Ishallah Allahu të Shpërblëftë Elvis Naçi Familjarisht
Elvis Naci Ndihmon
Sot ne oren 21:00 ne News 24 eshte historia e tre jetimeve qe mblidhinin kermij per t’u ushqyer. Nje histori qe na ka perlotur te gjitheve…
LajmiPress

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0