HomeLajme

Pamje dëshpëruese, kolegët e shokuar me rastin e dy punëtorëve në Minierën e Artanës

Ngjarja tragjike që ndodhi sot në minierën e Artanës ku humbën jetën në mënyrë tragjike Idriz Gërbeshi dhe Haki Arifaj, ka shokuar të gjithë, e në veç

“Hallet e mia i tregoj tek varri i babit” Bamirësi preket nga fjalët e 15 vjeçares, i jep dhuratën e jetës
Ambasadori gjerman në Beograd: Çështja e Kosovës duhet të zgjidhet përpara se Serbia të bëhet anëtare e BE-së
“Albin, bëje koalicionin me Kadri Veselin”, vjen thirrja befasuese për Kryeministrin Kurti

Ngjarja tragjike që ndodhi sot në minierën e Artanës ku humbën jetën në mënyrë tragjike Idriz Gërbeshi dhe Haki Arifaj, ka shokuar të gjithë, e në veçanti, kolegët e tyre të punës, me të cilët së bashku çdo ditë pune, hynin për të gërmuar.

Të pikëlluar e mezi mbanin lotët, IndekOnline që po qëndron në Minierën e Artanës, ju sjell këto pamje dëshpëruese të kolegët e Gërbeshit e Arifajt, të cilët mezi po qëndronin

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0