Përdor këtë ilaç shtëpiak për 5 ditë e më pas pusho për 7 ditë: Ilaçi i cili e pastron mëlçinë dhe gjithë trupin nga ..

HomeShendeti

Përdor këtë ilaç shtëpiak për 5 ditë e më pas pusho për 7 ditë: Ilaçi i cili e pastron mëlçinë dhe gjithë trupin nga ..

Përdor këtë ilaç shtëpiak për 5 ditë e më pas pusho për 7 ditë: Ilaçi i cili e pastron mëlçinë dhe gjithë trupin nga .. Përdor këtë metodë

Zbuloni pse mjalti është antibiotiku më i mirë
Si i shëronte dhimbjet e fytit Profeti alejhi selam.Mjeksia Profetike
Rrëfimi i burrit të moshuar: Jam 60 vjeç dhe kjo perime më pastroi mëlcine, largoi yndyrën nga trupi dhe pastroi plotësisht zorrën e trashë

Përdor këtë ilaç shtëpiak për 5 ditë e më pas pusho për 7 ditë: Ilaçi i cili e pastron mëlçinë dhe gjithë trupin nga ..

Përdor këtë metodë për 5 ditë e më pas pusho për 7 ditë: Ilaçi i cili e pastron mëlçinë dhe gjithë trupin nga .. Mëlçia është organi që kryen disa prej funksioneve më thelbësore në organizëm. Ajo shërben si baza e çdo procesi të metabolizmit. Mëlçia filtron gja kun, prodhon enzima, shpërbën yndyrnat dhe çliron energji.

Toksinat transformohen në një barrë të madhe për mëlçinë dhe dëmtojnë ndjeshëm të gjitha funksionet e saj. Problemet me funksionet e mëlçisë ngadalësojnë procesin e rënies në peshë. Kjo ndodh sepse ngadalësimi i punës së mëlçisë, e bën më të vështirë metabolizmin e yndyrnave.

Mëlçia duhet detoksifikuar rregullisht në mënyrë që funksionet e saj të jenë optimal. Referuar disa studimeve të rëndësishme, AgroWeb.org ju rekomandon një nga mënyrat më efikase për detoksifikimin e mëlçisë. Kura natyrale që do të lexoni më poshtë do të rikthejë të gjitha fuqitë natyrale të mëlçisë brenda pesë ditëve.

Përbërësit që ju nevojiten për këtë recetë – Një filxhan me majdanoz të grirë, 5 kërcenj selinoje, 6 gota ujë, 3 limonë, Përgatitja: Në fillim, AgroWeb.org ju udhëzon të lani të gjithë përbërësit me ujë të bollshëm. Përdorni sodë buke për larjen e limonëve nëse do t’i përdorni me gjithë lëkurë.

Më pas futini të gjithë përbërësit përveç ujit në një mikser. Përziejini mirë dhe më pas shtoni ujin. Përziejini bashkë me ujin deri sa masa e përfituar të jetë kompakte. Për rezultate optimale duhet të pini dy gota nga kjo kurë përpara çdo vakti. Kura duhet pirë për tre ditë me rradhë. Më pas duhet të bëni 7 ditë pushim dhe pastaj përsëriteni sërish.

Përpiquni të qëndroni larg metaleve të rënda dhe pini mjaftueshëm ujë që të shumëfishoni ndikimin e kurës pastruese dhe të përmirësoni përpjekjet për të rënë në peshe