“Se vdiq edhe zemra jem pa ty”, fjalët prekëse të babait të 15 vjeçarit që humbi jetën sot në Prizren

HomeLajme

“Se vdiq edhe zemra jem pa ty”, fjalët prekëse të babait të 15 vjeçarit që humbi jetën sot në Prizren

“Se vdiq edhe zemra jem pa ty”, fjalët prekëse të babait të 15 vjeçarit që humbi jetën sot në Prizren IndeksOnline E Hënë, 18 Janar 2021 22:05 So

I dhanë ineksion për ftohje, por tani është në gjendje kome, flet babai i dy-vjeçares nga Broboniqi i Mitrovicës?!
Policia ndalon 64 persona për mosveprim sipas dispozitave shëndetësore
Babai nga Deçani që i vdiqën dy djemtë në Gjermani kthehet në vendin ku ndodhi ngjarja tragjike

“Se vdiq edhe zemra jem pa ty”, fjalët prekëse të babait të 15 vjeçarit që humbi jetën sot në Prizren

IndeksOnline
E Hënë, 18 Janar 2021 22:05
Sot rreth orës 10:10, në afërsi të shkollave që ndodhen në lagjen “Bajram Curri” në Prizren , ka ndodhur nje incident i rëndë me ç’rast ka humbur jetën një 15 vjeçar si pasojë e plagëve të marrura nga mjete të mprehta.

Babai i tij përmes një postimi në Facebook ka shkruar edhe disa fjalë shumë prekëse për djalin e tij.

Postimi i plotë:

Të Allahut jemi dhe te ai dot kthehemi

Inshalla Biri jem zoti na takon në xhenet

Se vdiq edhe Zemra jeme paty o shpirti babit