Tërmet në Shqipëri, ja sa ballë ishte

HomeLajme

Tërmet në Shqipëri, ja sa ballë ishte

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pasditen e sotme në Shqipëri. Epiqendra e tërmetit ka qenë 4 kilometra larg Lushnjës dhe 33 kilometra larg Elbasanit. Tërmeti ishte me magnitudë 3.0 i shkallës rihter dhe një thellësi prej 10 kilometrash. Lëkundjet janë ndjerë goxha, por nuk ka raportime për dëme.

Përfundimisht Isa Mustafa refuzon të jetë mandatar për kryeministër
Naser Rafuna: Kam Lexuar shumë Iibra, por asnjë si libri i Allahut Kurani..!
Bildt: Serbia një ditë do ta njohë Kosovën

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pasditen e sotme në Shqipëri. Epiqendra e tërmetit ka qenë 4 kilometra larg Lushnjës dhe 33 kilometra larg Elbasanit.

Tërmeti ishte me magnitudë 3.0 i shkallës rihter dhe një thellësi prej 10 kilometrash.
Lëkundjet janë ndjerë goxha, por nuk ka raportime për dëme.