Tërmeti dridhi Maqedoninë e Veriut?!

HomeLajme

Tërmeti dridhi Maqedoninë e Veriut?!

Tërmet është ndjerë sot në mëngjes në orën 4.54 në Maqedoninë e Veriut, njofton Portalb.mk. Sipas të dhënave fillestare,epiqendra ka qenë në Kërçovë,

Macron e quan “sulm terrorist islamik” prerjen e kokës së mësuesit në Paris
Walker largohet nga VV’ja, këshillon Thaçin për 7 mijë euro në muaj
Shqiptari që doli para tifozëve maqedonas bën thirrje për ndalje të gjuhës së urrejtjes

Tërmet është ndjerë sot në mëngjes në orën 4.54 në Maqedoninë e Veriut, njofton Portalb.mk.
Sipas të dhënave fillestare,epiqendra ka qenë në Kërçovë, thellësia 10 kiloetra dhe intensiteti 5.0, megjithatë informatat janë nga matës-jozyrtarë.
Termeti
Dridhjet e fuqishme kanë zgjatur deri në 1 minutë duke u ndjerë më shumë në rajonin e Tetovës, Gostivarit, Shkupit. Tërmeti është ndjerë edhe në Shqipëri.
Lajmipress