Urgjente! Ju lutem sa me shume shperndaheni!

HomeLajme

Urgjente! Ju lutem sa me shume shperndaheni!

Urgjente! Ju lutem sa me shume shperndaheni! Duhen 75 mij euro qe kjo princeshe nga Korca dhe dy vellezeri e nje familje ne Mitrovice lengojne ne dhim

Gjermani : Shumica e xhamive hapen nga 9 maji
5 shtepi te reja i nisem ne komunen e Vushtrrise
Franca dhe Holanda të prera: Kosova nuk i ka plotësuar kushtet për liberalizim të vizave

Urgjente! Ju lutem sa me shume shperndaheni! Duhen 75 mij euro qe kjo princeshe nga Korca dhe dy vellezeri e nje familje ne Mitrovice lengojne ne dhimbje te sherohen. Motra jone e vogel nga Korca pervec skoliozes ka edhe Epilepsi, nuk flet dot. Meraku i nenes eshte se vajza e saj qan gjate nates mezi mbushet me fryme dhe cdo dite kockat po i shtypin mushkrite por ajo nuk i thote dot nenes asnje ankese pervec loteve. Dy vellezerit nga Mitrovica ne kete nate teke te Ramazanit shpresojne me bamiresine e shqiptareve. Shuma per te tre shqiptaret tane eshte 75 mije euro. Le te behemi bashke duke pritur kete nate te madhe Meshire, e t’i ndihmojme qe edhe ata te jetojne pa dhimbjet qe i therrin ne shpirt cdo dite. Zoti ju begadofte, per cdo kontribut, shperndarje, per cdo lutje.
Se bashku per vepra te mira ne kete Ramazan te Begate! Gofundme: https://www.gofundme.com/f/firdeus2020
Pay pal:fondacionifirdeus1@gmail.com
Te dhenat bankare ne Zvicër: Name: Firdeus
Emri i Bankes: Post Finance
Adresse: Untere Scheugstr 3 8707 Uetikon am See
Konto Nr.: 15-387081-5
IBAN: CH94 0900 0000 1538 7081 5
BIC: POFICHBEXXX
Të dhënat bankare në USA:
Bank Name : Morton Community bank
Beneficiary Name : Friends of Fondacioni Firdeus
Routing Number: 071123204
Account number : 769397
Të dhënat bankare në Shqiperi:
Fondacioni Firdeus, Credins Bank,
Adresa e bankes: Rr Vaso Pasha, nr 8, Tirana, Albania.
SWIFT CODE CDISALTR
IBAN EURO:AL76 2121 1573 0000 0000 0088 3481
IBAN USD: AL33 2121 1573 0000 0000 0088 3479
Konto Gjermani:
Firdeus Germany Stiftung
Sparkasse Fürstenfeldbruck
IBAN: DE88 7005 3070 0032 2673 46
BIC: BYLADEM1FFB
Zoti i shperblefte bamiresit!

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0