Vdes Valentina Ibrahimi, 24 vjeçarja e cila ishte diagnostifikuar me semundjen e Leukemis Akute.

HomeLajme

Vdes Valentina Ibrahimi, 24 vjeçarja e cila ishte diagnostifikuar me semundjen e Leukemis Akute.

Vdes Valentina Ibrahimi, 24 vjeçarja e cila ishte diagnostifikuar me semundjen e Leukemis Akute. Ajo nuk mundi t’i përballojë sëmundjes dhe ndërroi

Pas Kurtit, ministrat e deputetët e LVV-së dhurojnë gjysmën e pagës për menaxhimin e pandemisë COVID-19
Arrestohen 30 persona, nuk respektuan vendimet e Qeverisë për kufizim të lëvizjes
Vjosa Osmani ushtruese e detyrës së presidentes

Vdes Valentina Ibrahimi, 24 vjeçarja e cila ishte diagnostifikuar me semundjen e Leukemis Akute.

Ajo nuk mundi t’i përballojë sëmundjes dhe ndërroi jetë sot, në njërin nga spitalet e Turqisë ku ishte duke marrë trajtimin mjekësor.

Ngushëllime familjes, të afërmve dhe gjithë atyre që e njohën e ndihmuan aq shumë për grumbullimin e parave për shërimin e saj.
Anulohen të gjitha aktivitetet e parapara!