Vetura ngec në nënkalimin e vërshuar nga të reshurat e shiut në Ferizaj?!

HomeLajme

Vetura ngec në nënkalimin e vërshuar nga të reshurat e shiut në Ferizaj?!

Ferizaj është në mesin e komunave të cilat janë prekur nga vërshimet si pasojë e reshjeve të mëdha të shiut. Në rrugën nga fshati Varosh në drejtim

Zemaj: Gjatë javës do të ketë lirim të masave anti-COVID, maska mbetet obligative
Ja kush është polici që vrau aksidentalisht vajzën e tij dhe më pas edhe vetën
Restorani në Kamenicë që dy muaj dhuron ushqim falas për punëtorët shëndetësorë (VIDEO)

Ferizaj është në mesin e komunave të cilat janë prekur nga vërshimet si pasojë e reshjeve të mëdha të shiut.

Në rrugën nga fshati Varosh në drejtim të Ferizajt një veturë ka mbetur në ujë në nënkalimin e vërshuar nga të reshurat e shiut në Ferizaj

Në pamjet që lexuesit i kanë dërguar Telegrafit, shihet se vetura e llojit Mercedes ka ngecur në ujë.

Situatë e rëndë është paraqitur edhe në disa pjesë tjera të Kosovës. /Telegrafi
/

Lajmipress