Category: Lajme

1 2 3 87 10 / 864 POSTS
Omeri i vogel duhet te niset sa me shpejt per operacionin -SHPERNDAJENI

Omeri i vogel duhet te niset sa me shpejt per operacionin -SHPERNDAJENI

Urgjente! Shperndaje. 🤲 🇦🇱🇽🇰 Sapo na erdhi nje rast urgjent nga KOSOVA, Ferizaj. Omeri i vogel duhet te niset [...]
Te Shpetojme Bonen 3 vjecare 😢.

Te Shpetojme Bonen 3 vjecare 😢.

Shperndajeni! Te Shpetojme Bonen 3 vjecare 😢. Cdo dite lengon dhe qan nga dhimbjet qe i shkakton tumori qe i rritet dita dites ne bark. Zoti j [...]
Refuzoi 60 mijë euro HARAM për ta fituar kënaqësinë e Allahut përgjithmonë!

Refuzoi 60 mijë euro HARAM për ta fituar kënaqësinë e Allahut përgjithmonë!

REFUZOI 60 MIJË EURO HARAM PËR TA FITUAR KËNAQËSINË E ALLAHUT PËRGJITHMONË! “Sa isha udhëzuar dhe ende isha në dilema, dhe refuzoja konce [...]
E Dhimbshme, i jepet lamtumira e fundit 9-vjeçarit nga Peja, Gent Nikqi..!?

E Dhimbshme, i jepet lamtumira e fundit 9-vjeçarit nga Peja, Gent Nikqi..!?

E Dhimbshme, i jepet lamtumira e fundit 9-vjeçarit nga Peja, Gent Nikqi..!? I është dhënë lamtumira e fundit 9-vjeçarit Gent Nikqi i cili v [...]
Deani rrezikon jeten Urgjent Shperndajeni

Deani rrezikon jeten Urgjent Shperndajeni

Urgjente! Urgjente! Shperndaje 🤲 Deani rrezikon jeten, cdo dite ben Dialize e nuk jeton dot pa aparaturen. Venat po i demtohen dhe mezi po [...]
“Pas gjithë vuajtjeve, shpresoj dhimbja mori fund” Fjalët prekëse të babait, pas operimit të së bijës

“Pas gjithë vuajtjeve, shpresoj dhimbja mori fund” Fjalët prekëse të babait, pas operimit të së bijës

Rrugëtimi i kësaj vajze ka qenë i vështirë. Dhimbjet e kanë shoqëruar, ndërsa pamundësia për t’u kuruar dhe vuajtjet që prindërit kanë provuar përgjat [...]
Studentët mitrovicas, me aksion simbolik për nder të muajit të Ramazanit

Studentët mitrovicas, me aksion simbolik për nder të muajit të Ramazanit

Për çdo mysliman, muaji i Ramazanit paraqet muajin e sakrificës dhe solidaritetit. Që ky muaj i vecantë të kalohet në mënyrën sa më mirë të mundshme, [...]
Pavarësisht se nuk është e ndaluar, Policia dënon imamin e xhamisë në Kamenicë – shkak prezencës mbi 10 persona në xhuma

Pavarësisht se nuk është e ndaluar, Policia dënon imamin e xhamisë në Kamenicë – shkak prezencës mbi 10 persona në xhuma

Imami i fshatit Roganë në Kamenicë, Besir Kryeziu, është dënuar nga policia për shkak se në xhami, në faljen e xhumasë kishte të pranishëm më shumë se [...]
Hoxha– Qeverisë Kurti: Nëse i mbyllni xhamitë për Ramazan, do të përballeni me popullin

Hoxha– Qeverisë Kurti: Nëse i mbyllni xhamitë për Ramazan, do të përballeni me popullin

Kanë mbetur edhe gjashtë ditë që në nisjen e muajit të Ramazanit. Por, gjashtë ditë para, Qeveria e Kosovës ka marrë vendim për orë policore nga 22:0 [...]
Emocionuese: 7 vjeçarja nga Malisheva përshëndetet me shoqërinë, merr rrugën e mërgimit

Emocionuese: 7 vjeçarja nga Malisheva përshëndetet me shoqërinë, merr rrugën e mërgimit

Emocionuese: 7 vjeçarja nga Malisheva përshëndetet me shoqërinë, merr rrugën e mërgimit tvprizreni by tvprizreni March 11, 2021 Emocionuese: 7 vjeça [...]
1 2 3 87 10 / 864 POSTS