Kalimtari i rastit filmon momentin kur fabrika e letrës në SHBA shpërthen, i tërë objekt gjigant hidhet në erë – nuk raportohet për të lënduar

HomeLajme

Kalimtari i rastit filmon momentin kur fabrika e letrës në SHBA shpërthen, i tërë objekt gjigant hidhet në erë – nuk raportohet për të lënduar

Një video amatore shfaq momentin kur fabrika e letrës në Maine të SHBA-ve, shkatërrohet plotësisht nga një shpërthim i fuqishëm. Shpërthimi ka ndod

Propozohet masa e arrestit shtëpiak për Haki Rugovën dhe zyrtarët e tjerë
MPBAP: Dëmtimi e djegia e xhamisë në Vërboc të Drenasit, akt vandal e i papranueshëm
Kurti viziton Postën, kërkon nga bordi rimëkëmbjen e saj

Një video amatore shfaq momentin kur fabrika e letrës në Maine të SHBA-ve, shkatërrohet plotësisht nga një shpërthim i fuqishëm.

Shpërthimi ka ndodhur në fabrikën Androscoggin, duke bërë që e gjithë zona përreth të dridhet dhe të mbushet me tym të zi dhe copëzat e betonit të fluturojnë, transmeton Telegrafi.
Videoja është filmuar nga një dëshmitar okular që ishte brenda kamionit të tij, ku edhe shihet se si shpërthimi i fuqishëm bën që fabrika të shkatërrohet plotësisht dhe copëzat e betonit dhe hekurit të hidhen në erë.

Mrekullisht nuk raportohet për të lënduar, ndërkaq Roxie Lassetter, zëdhënëse e fabrikës së letrës, ka bërë të ditur se janë në fazën preliminare të raportit të policisë i cili do të përcaktoj shkakun që qoi në shpërthimin e fuqishëm. /Telegrafi/
RadioPerendimi

Video Shikojeni

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0